top of page

DERSLERİMİZ

Pilates, Joseph Hubertus Pilates tarafından yaşam kalitemizi yükseltmek, kasları güçlendirmek ve esnekliği arttırmak için oluşturulmuş bir egzersiz sistemidir. Vücudun her bölümünü çalıştırmaya yönelik egzersizler içerirken vücudun zihin-beden bütünlüğünü sağlamak amaçlanır. Pilates, omurga odaklı bir egzersiz bilimi olmak ile birlikte bedeninizi nasıl kullanmanızı öğreneceğiniz bir antrenman sistemidir. Omurga sağlığını temel alarak duruş bozukluklarının önlenmesi ve tedavisinde kullanılır.

WhatsApp Image 2020-05-30 at 20.51.11.jp
hp story15.jpg
hp story10.jpg

Mat Pilates/
Hamile Pilatesi

Reformer
Grup Reformer Dersleri

Cadillac
Chair/Barrel

Derslerimiz: Our Therapies
DSC_3191 copy.jpg
DSC_3240 copy.jpg
caucasian-woman-practicing-yoga-home.jpg

FONKSIYONEL ANTRENMAN

Fonksiyonel antrenman, tüm hareket düzlemlerinde vücut ağırlıklarını idare etmeyi öğreten egzersiz sistemidir. Fonksiyonel antrenmanın en önemli amaçlarından biri kasları kuvvetlendirmek olup kardiyo antrenmanı ile birleştirilerek yağ yakımı ve kilo vermede oldukça etkili bir antrenman sistemidir.

ATLETIK PERFORMANS & SPORCU KOÇLUĞU

Sporculara yönelik hazırlanan egzersiz programlarımızda sporcularımızın yaralanma risk faktörlerini azaltmaya ve sportif performansını attırmaya yönelik bir yol izliyoruz. Branşa özgü atletik başarıya bireysel testler kullanılarak hazırlanan antrenman programı ile sporcularımıza yön gösterici oluyoruz.

Bu antrenmanlarımız atletik performans koçu Oldinç Bayraktar ve Tolga Titiz tarafından hazırlanmaktadır.

ONLINE DERSLER

Online dersler kişiye özgü hazırlanmış özel programlar ve uzman eğitmen eşliğinde istediğiniz yerde spor yapmanızı kolaylaştırmak ile birlikte içinde bulunduğumuz pandemi döneminde hareketsiz kalmamanız için tercih edebileceğiniz bir seçenektir.

Derslerimiz: Classes
bottom of page